Vietnamkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sơn Thanh, 320000, Văn Chấn, Yên Bái, Đông Bắc: 320000

320000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sơn Thanh, 320000, Văn Chấn, Yên Bái, Đông Bắc
Qytet :Sơn Thanh
Rajon 3 :Văn Chấn
Rajon 2 :Yên Bái
Rajon 1 :Đông Bắc
Vend :Vietnam
Kodi Postar :320000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Vietnamese (VI)
Kodi Rajoni :VN-06
gjerësi :21.56094
gjatësi :104.58985
Zona Koha :Asia/Ho_Chi_Minh
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sơn Thanh, 320000, Văn Chấn, Yên Bái, Đông Bắc është e vendosur në Vietnam.Kodi i saj është zip 320000.

Të tjerët u kërkohet në
Sơn Thanh, 320000, Văn Chấn, Yên Bái, Đông Bắc,320000 ©2014 kodin postar Query