Vietnamkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dịch Vọng Hậu, 100000, Cầu Giấy, Hà Nội, Đồng Bằng Sông Hồng: 100000

100000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dịch Vọng Hậu, 100000, Cầu Giấy, Hà Nội, Đồng Bằng Sông Hồng
Qytet :Dịch Vọng Hậu
Rajon 3 :Cầu Giấy
Rajon 2 :Hà Nội
Rajon 1 :Đồng Bằng Sông Hồng
Vend :Vietnam
Kodi Postar :100000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Vietnamese (VI)
Kodi Rajoni :VN-64
gjerësi :21.03551
gjatësi :105.78450
Zona Koha :Asia/Ho_Chi_Minh
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dịch Vọng Hậu, 100000, Cầu Giấy, Hà Nội, Đồng Bằng Sông Hồng është e vendosur në Vietnam.Kodi i saj është zip 100000.

Të tjerët u kërkohet në
Dịch Vọng Hậu, 100000, Cầu Giấy, Hà Nội, Đồng Bằng Sông Hồng,100000 ©2014 kodin postar Query